Представяне

Да се запознаем!

Re: Представяне

Мнениеот JustaNickname » 26 Яну 2015, 22:32

Здравейте и от мен. Казвам се Илиян, приятелите ме наричат маме, но за началото на псевдонима може и да не се намери време да споделя :) Занимавам се с кожа от сравнително кратко време, но се надявам това да се променя с времето ;) Случайно попаднах на сайта и ми хареса идеологията му и културният език в него. От сайта смятам да попивам като гъба и ако мога да бъда полезен с нещо. Благодаря за изслушването и до скоро! :thumbup:
JustaNickname

Мнениеот Miro » 04 Фев 2015, 09:56

Добре дошъл :)
Аватар
Miro
Site Admin

Мнениеот aav » 25 Фев 2015, 23:04

Здравейте! Казвам се Андрей, от гр. София съм. Първоначално се заинтересувах от работата с кожа поради нужда от една-две кании и калъфчета с нестандартни размери. Мислех си, че след като си свърша работата по най-грубия и лесен начин ще спра, но пък то взе, че ми хареса и разбрах, че не искам да се отказвам. Надявам се да научим много интересни и полезни неща заедно.
aav

Мнениеот Miro » 28 Фев 2015, 23:57

Добре дошъл във форума :)
Аватар
Miro
Site Admin

Мнениеот Галимунди » 25 Юни 2015, 13:39

Здравейте всички (момичета и момчета),
Казвам се Иван Шишманов от Бургас. По професия съм инженер. Занимавам се с какво ли не, но едно от хобитата ми напоследък е работата с кожа. Познавам лично Вики и дядо Сачмо (макар че той едва ли ме помни). Много съм щастлив че открих този форум, защото тук ще имам възможност да задавам въпроси и да се уча от професионалисти и колеги напреднали доста в материята.

П.П. Дакота (Виктория) е много скромна в представянето си. Ако и погледнете работите ще видите, че далеч не е любител.
Галимунди

Мнениеот Kiki » 29 Юни 2015, 12:03

Здравейте и аз съм съвсем нова в занаята, наумила съм да изуча работата с кожа. Прекрасно е, че открих този форум! Ще се радвам да споделят опитните, ще черпя знания с голям интерес!
Последна промяна Kiki на 30 Юни 2015, 12:44, променена общо 1 път
Be creative!
Аватар
Kiki

Мнениеот Miro » 29 Юни 2015, 17:11

Ами добре дошли и на двамата :)
Аватар
Miro
Site Admin

Мнениеот unior » 03 Авг 2015, 14:09

Привет на всички :)
Казвам се Русен Мочуков и съм от Габрово.С някой от вас се познаваме лично, а с други сме си комуникирали в различни форуми и Фейсбук.
Друго какво мога да кажа за себе си. С кожа се захванах покрай ножарските форуми и случайната покупка на една Мора 2000, после един Викторинокс и те така :D
Радвам се че намерих това място след дълго затишие в хобито ми, поради някой неблагоприятни стечения.Сега отново се захванах с кожа и лудостта ме обхваща отново. Надявам се тук да намеря добри приятели и колеги с които да обмeняме идеи , техники и Акъл най-вече :D. Ако аз мога да бъда полезен макар и с малкото си знания съм насреща за въпроси.
Ако ми позволите по късно ще покажа някой от моите неща , макар и стари, и предполагам повечето сте ги виждали.
Поздрави на всички и добре заварил :D
unior

Мнениеот Miro » 23 Авг 2015, 10:20

Здравей и добре дошъл!
В случай че веднъж е дошла, лудостта трудно си отива :)
Аватар
Miro
Site Admin

Мнениеот ifoo » 10 Сеп 2015, 10:52

Здравейте.
Аз съм Любо от Бургас. Изработвам камшици, бижута, калъфи и други аксесоари от естествена кожа.
Фейсбук: IfooStuff Leatherwork and Whipmaking

Блог: Изделия от кожа.

Какво виждаш се определя от това колко знаеш.
Аватар
ifoo

ПредишнаСледваща

Назад към Представяне